Online Rezervasyon

Etkinliklerimiz

Bağ ve Üretim Tesisi Turu

Dessera Bağ Evi’ne ziyaretlerinizde, belirlenmiş olan saatlerde gerçekleştirilen bağ ve üretim tesisimizi ziyaret edebilirsiniz. Vino Dessera Bağları’nın içinde gezinerek üzümleri dalında tanıyabilir ve gelişim evrelerini gözlemleyebilirsiniz. Üretim tesisimizi belirlenen gün ve saatlerde uygunluk durumuna göre ziyaret ederek üretim teknikleri hakkında fikir edinebilirsiniz.

*Üretim tesisinin müsaitlik durumuna göre cumartesi ya da pazar günleri tur planlanmaktadır.

Gün Batımı Turu

Havaların güzelleşmesiyle, konaklayan misafirlerimiz ile birlikte keyifli bir yürüyüş yaparak gün batımı kayasına ulaşıyoruz. Burada şaraplarımızı yudumlarken harika bir gün batımı izliyoruz. Günü hep birlikte batırdıktan sonra bağ evine geri dönerek bizi bekleyen leziz bir akşam yemeğiyle akşamın keyfini çıkarıyoruz.

Bağ Bozumu Festivali

Her yıl Eylül ayında gerçekleştirdiğimiz ‘Moralini Bozma Gel Bağ Bozalım’ festivali ile keyifli bir bağ bozumu organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Festival boyunca hem kalan son bağdaki üzümleri hep birlikte topluyoruz, hem Trakya’nın zengin peynir ve et çeşitlerinden oluşan lezzetli yemeklerden tadıyoruz, hem de canlı müzik performanslarıyla keyifli anlar yaşıyoruz. Bir bağ bozumu heyecanını bizimle birlikte yaşamak isterseniz mutlaka bize katılın!

Canlı Performanslar

Belirlenen günlerde canlı jazz trio eşliğinde, müthiş lezzetlerle günün keyfini çıkarın.